Цікаве і корисне. Розробка компьютерних ігр – українською

coding for kids course toronto

Цікаве і корисне – разом. Розробляємо компьютерни ігри. Курс для школярів – українською

Розробка відеоігр (Video game development) — це процес створення відеоігр, яким займається розробник відеоігор (video game developer), котрий може бути як однією людиною так і компанією з сотнями співробітників. Гра може розроблятися як силами кількох людей з обмеженим бюджетом, так і спираючись на фінансування від видавця ( video game publisher). Тривалість та вартість розробки залежить від складності проекту.

Комерційна розробка відеоігор почалася у 70-ті роки XX сторіччя, разом з появою перших аркадних автоматів та домашніх гральних приставок. Через незначну потужність першого комп’ютерного обладнання, ігри були простими і не потребували значних витрат та часу на розробку, якою міг займатися і успішно завершувати один програміст. Зі зростанням обчислювальних потужностей і вимог гравців, зросла і складність проектів, які стали вимагати роботи цілих команд професіоналів.


ПРОГРАМУВАННЯ ВІДЕОГРИ В КЛАСІ

24-тижневий in class та онлайн-курс для підлітків 12 -17 років.
Під час цього курсу Unity ми дізнаємося, як використовувати основні функції програмного забезпечення, створюючи першу гру.

Це 24-тижневий практичний курс з розробки, створення та публікації простих відеоігор. Курс для тіх, хто немає попереднього досвіду з кодування або дизайну відеоігор;

Студенти будуть знати все навчені все, що необхідно для створення власної відео гри за допомогою ігрового механізму Unity, створення 3D-об’єктів, дизайну відеоігор та управління невеликою командою при роботі над одним проектом.

До кінця вивчення Unity студенти не тільки створять повну власну гру, але будуть мати усі необхідні знання та вміння для початку великої пригоди зі створення власних ігр, а можливо зроблять це своєю майбутньою спеціальністю.

Необхідне програмне забезпечення: Unity 5.0

Що будемо вивчати?
Механіка гри та активів
Програмування
написання власного сценарію.
Будівництво “світів” для функіювання гри
Дизайн характерів гри
2D & 3D дизайн

Like Teens Computer School on Facebook

Follow us on Instagram

Connection error. Connection fail between instagram and your server. Please try again